loading

Vize İşlemleri
İngiltere

İngiltere vizesi almak için aynı Amerika vizesinde olduğu gibi başvuru dosyanızı dikkatli ve özenli bir biçimde hazırlamalısınız. İngiltere vizesi başvurunuz iyi dosya hazırlamadığınız için reddedilirse bu daha sonraki başvurularınızın başarı şansını azaltacaktır. Çünkü ret sonucu dosyanıza kaydedilir ve 10 sene boyunca karşınıza bir engel olarak çıkabilir.

İNGİLTERE
_

İngiltere Vizesi

Çeşitleri

01

Turist Vizesi

En kısa 6 ay süreyle verilir. Takip eden başvurularda 1, 2 ya da 5 yıllık süreler ile verilir.

02

Öğrenci Ziyaretçi İngiltere Vizesi

6 ay veya daha kısa süreli eğitim programlarına katılmak için verilen vizedir. Genellikle dil okullarına katılım için öğrenciler tarafından tercih edilen vize tipidir ve süresi uzatılamaz.

03

Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi

Öğrenci ziyaretçi vizesinden tek farkı süresinin 6 aydan daha uzun olmasıdır. Uzun dönem dil eğitimi programlarına katılmak isteyen öğrencilerin tercih ettiği vize türüdür.

04

Tier 4 Vizesi

Bu eğitim vizesinin süresi uzatılabilir. Üniversite, master ya da doktora programlarına katılan öğrencilerin tercih ettiği vize tipidir. Bu vizeye başvuracak kişilerin İngilizce seviyesinin iyi olması beklenir. IELTS sınavının sonucu vize dosyasına konulan en önemli evraklardan biridir.

Size En Uygun Eğitim Programı Hakkında Bilgi Alın!

 

Bilgilerinizi bırakın, biz sizi arayalım